Listopad 2010

Návštěvnost za minulý týden (22.11. 2010 - 28.11. 2010)

30. listopadu 2010 v 17:09 STATISTICS
Tak jak tak koukám tak nám docela roste návštěvnost a to blog máme jen chvíli:

Pondeli: 40 *
Utery: 38
Streda: 20
Ctvrtek: 18
Patek: 21
Sobota: 28
Nedele: 19

Celkem: 184 *
©love-dobrev.blog.cz
Není to moc ale za každýho človíčka máme hodně velkou radost!!
Jinak připomínám jestli máte nějaké novinky, obrázky, videa posílejte nám je více TADY.

Moc, moc novinek...a nový layout

25. listopadu 2010 v 15:33 | Sisi
© love-dobrev.blog.cz (2)
Nechápu, jak se to mohlo stát je moc novinek a já nestíhám, promiňte, že sem vám včera neodpověděla na komenty, ale neměla jse vůbec čas pomáhlala jsem při dni otevřených dveří v naší škole!! Až v půl 8 sem byla doma a pak sem nestíhala! Jo a bude nový lay tak doufám, že to dneska všechno stihnu :)
Sisi

TVD Spoiler – TV Guide Mega Buzz

24. listopadu 2010 v 21:55 | Sisi |  TVD - Spoilers
© love-dobrev.blog.cz (3)
Umírám touhou po trochu novinek z Vampire Diaries. Můžete mi pomoci? - Valerie

ADAM: Klaus přichází do mšsta. Je to člen původních a je popisována jako pohledný, okouzlující, a 1,000 let starý upír. Pociťujeme napětí Klaus-Damon. Klausovi 'bezprostřední plány budou zahrnovat Alarica, toho Klaus donutí , aby pracoval pro něj, když unese na svátky Jennu. (Ta dívka nemlže mít chvíli přestávku?)

Harmony of Blood - 4. kapitola (Poslední kapička krve)

23. listopadu 2010 v 20:08 | Sisi
© love-dobrev.blog.cz
Dlouho jsem to nevydržela a je tu nová kapitola mé povídky :) Doufám, že se bude líbit. Musím to rozdělit zase na části nebo to bude krátký :) Ta prví obzvlášť!

Kus s kapitoli předtím:
"Tak dobře, ale nic jí neuděláš! Jinak ti zarazím kolík do srdce!" "To říká ten pravý, co zrovna leží pod mým sevřením a mě by stačilo jenom trochu a místo hlavy bys měl omeletu!" Sarah se usmála, jako by se nic nedělo "Tak jdem už se nemůžu dočkat!"

• Část první
  Stefan se chvíli vrtěl, ale nakonec usoudil, že to nemá cenu Sarah odporovat. Sešel dolů po schodech a tam už čekal Damon natažený na sedačce s úsměvem na tváři. Stefan si sedl vedle něho "Tys nás poslouchal, že jo?" "Nemohl jsem odolat!" usmál se. "Co, když chce Eleně něco udělat?" "Stefane! Uklidni se! Říkala seznámit né zabít!" "Damone! Jestli sis nevšiml je to upír! A nevypadá, že by to měla v hlavě v pořádku, tak nechápu, jak jí můžeš věřit?" "Já jednoduše! Ale nechápu, jak ty?" zasmál se. Sarah už stála na schodech a smála se na celé kolo "Neboj se Stefane Eleně neublížím a ty Damone taky nemusíš mít strach!" 

Nina is proud to be Bulgarian!

23. listopadu 2010 v 18:56 | Sisi
© love-dobrev.blog.cz (4)
Nina Dobrev ukázala, že je hrdá na to, že je bulharka.

Nina Dobrev, která hraje Elenu Gilbert a Katherine Pierce na Vampire Diaries, mluvila v Novinite o bulharských kořenech, připustila, že se nestidí o své východní-evropského dědictví.

"Každý, kdo mně zná ví, že jsem bulharka a že jsem na to hrdá!" Nina řekla."Mluvím bulharsku se svou rodinou, a když to moji přátelé slyšeli říkají, 'Wow, že jsem tak cool, že mluvím jiným jazykem! Zní to tak cool.'"

The Sexiest Man alive!!! - VOTE

23. listopadu 2010 v 17:55 | Sisi |  TVD - Spoilers

Mnozí z vás trpí, že nová epizoda nepřichází a nepřichází. Tak pro ukrácení dlouhé chvíle můžete hlasovat pro Iana ve dvou anketách na Hollywoodlife.com. Ianovým "úhlavním nepřítelem" se stala hvězda ságy Stmívání - Robert Pattinson. Hlasy jsou velmi vyrovnané, pojďme s nimi tedy trochu zamíchat!
Žijeme přece ve světě, kde se upíři na slunci netřpytí, ale shoří na? ;)

Svůj hlas dávejte HERE a HERE -  tady Ian vede, ale jenom o kousek. Upozorňuji, že v druhé anketě lze hlasovat i pro Paula Wesleyho.
A kdo je váš favorit? :)

Jak si myslíte, že dopadne seriál TVD?

22. listopadu 2010 v 21:47 | Sisi
Tak mi běhalo hlavou, jak asi dopadne TVD. V Twilightu je to předem jasný, ale tady je pořád nějaký napětí a vždycky, když si myslim, že vim, jak to dopadne přijde nějakej zvrat a zas vim houby...a tak by mě zajímal váš názor. Jsem zvědavá, jak to dopadne :)

Thanks for Vote

On The Set - New Photo with Bonnie & Luka

22. listopadu 2010 v 21:12 | Sisi

© love-dobrev.blog.cz
Ty to obrázky jsem našla už dávno, ale nějak sem na ně zapomněla. Bonnie a Luka na nich provádí, asi nějaké kouzlo (určitě). Těším se až zjistím, co dělají. Pořád mi vrtá hlavou na čí je Luka straně. Jeho táta, jak jsme mohli vidět je na straně původních upírů. No uvidíme :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ohodnocený Blog .01 - Verlka16.blog.cz

22. listopadu 2010 v 20:39 | Sisi & Adel |  OHODNOCENÉ BLOGY

Konečně je tu první hodnocení našeho dua :D
• Dneska hodnotíme blog: Verlka16.blog.cz
• Ohodnotíme i tebe: tady

1. První dojem:
 Sisi: Och můj layout - nemůžu posoudit
 Adel: Pěkný upravený blog! Layout se mi na první pohled líbil!
 10 /10

Konečně tu ve své kráse...NÁVŠTĚVNÍ KNIHA!!!

22. listopadu 2010 v 20:11 | Sisi
Nevím, jak dlouho jsem se s tím patlala, ale hodně dlouho a navíc dneska byl dost hektickej den šla jsem na očkování (každej tejden střídaj mi ruce = proti alergii!) mno takže tady je a hned můžete zanechat nějaký pěkný koment ;D


_____________________________________________________________________
© love-dobrev.blog.cz | archiv