Březen 2011

Harmony of Blood - 9. kapitola (Svítaní)

22. března 2011 v 17:31 | Sisi


Ano už mám zas tu náladu, musím něco napsat! Poslední dobou to mám čím dál častějc a co se nestane, nemůžu najít svůj sešit, no on už to není sešit, ale pár cáru s papíry založenými postranách :) Ale už jsem ho konečně našla (v posteli - nwm co tam dělal :D) a můžu psát :D

Kus kapitoli před tím:
Kopla do jedné z mrtvol a otevřela dveře ven. Ještě se ohlédla za Damonem, ale to neměla dělat. Z lesa přilétl kůl a zasáhl ji přímo do srdce. Sarah klesla k zemi. Damon se rychle zvednul, ale už ji nemohl pomoct. Bezvládně ležela na zemi...

.............................................................................................
Damon se na ni chvíli koukal. Pořád vypadala tak úžasně, ikdyž byla mrtvá. Stefan nakoukl zpoza okna, uviděl na zemi mrtvou Sarah a vedle ní Damona. Šel mu pogratulovat, že nakonec zabil i Sarah. Když však stál u dveří trhl s sebou. Damon měl v očích slzy a hladil Sarah po vlasech. Stefan položil Damonovi na rameno ruku: ,,Damone? Je mrtvá a to jsme přece chtěli!" usmál se, ale Damon mu ruku sklepl a hodil na něj vražedný pohled, jako by si v tu chvíli podepsal rozsudek smrti. Vzal Sarah do náruče a vyrazil k domovu. Stefan ze ním jen hleděl a nevěřil svým očím.

Nina Dobrev: Dream Up, FR - Magazine Scans 2011

22. března 2011 v 15:50 | Sisi |  Update to Gallery

Tyto scany jsem našla uplnou náhodou, když sem si prohlížela web se Selenou :) Škoda, že takově časopisi nevychází i v ČR.
prohlídnout si je můžete v galerii: gallery-dobrev.blog.cz

TVD: C2E2 con Chicago - Interwievs

22. března 2011 v 15:04 | Sisi
Takže trochu opožděně: Rozhovory z C2E2 conu v Chicagu! Pod perexem naleznete všechny videa z této události a trailer!

[EDIT] - dneska nastvavím objednáný lay a vrhnu se na další, možná se konečně dostane i na episody

Rozhovor s Michelem Trevitem (Tyler Lockwood)

Návštěvnost (14.3. 2011 - 20.3. 2011)

22. března 2011 v 14:55 | Sisi |  STATISTICS


Děkuju moc za všechny, kdo sem chodí :)))*! Jelikož poslední dobou mi moc času nezbívá :)
[EDIT] - nevím jestli tohle vůbec stihnu dopsat, ale dneska mám ještě doučko, tak že se tu stavím pak :)

Pondeli: 23
Utery: 20
Streda: 37
Ctvrtek: 37
Patek: 48
Sobota: 44
Nedele: 39

Děkuju všem!!! | Celkem: 248

A Taste For Blood - 2. kapitola ''John'

22. března 2011 v 13:30 | Sisi


Je tu další kapitola Ewie. Těším se na další pokračování, ale zatím jsou na jejím blogu pouze dvě kapitoli.

Hned poté co jsem se stala upírem, šlo všechno hodně z kopce a to z několika vážných důvodů. První byl že jsem vražedně zabíjela lidi okolo sebe, protože jsem nemohla ovládnout svůj žal pro krev. Druhý byl pro mě ale mnohem horší, protože upíři co? Nestárnou. Teda, od 17ti nestárnou a mě tehdy bylo sladkých 16. Když mi bylo ''jakoby'' 21 let, mojí máme to začínalo být hodně podezřelé a já jsem jí nechtěla ublížit, tak jsem ve svých pouchých 21 letech spáchala ''jakoby'' sebevraždu. Strašně mě to vzalo ře musím odejít od své maminky. Když jsem odešla, neměla jsem kam jít, takže jsem musela ( i když mě to pořádně štvalo ) jít bydlet k Johnovi. Jo, jo, John. Můj stvořitel co mi zabil mojí nejlepší kamarádku, chladnokrevně ze mě udělal upíra a jen tak mimochodem zabíjel okolo mě mé známé jen proto aby se pobavil. Bohůžel jsme neměla kam jinam jít, tak jsem k němu šla bydlet. Ze začátku to bylo peklo, ale pomalu jsem si začínala zvykat. Bydlela jsem s ním asi 40-50 let, ale pořád jsme měnili bydliště. Nemohli jsme přece zůstat v jednom městě navždy, vždyť jsme nestárli.

Layout na objednávku #1

21. března 2011 v 22:25 | Sisi |  objednané layouty


NÁHLED // je to trochu rozmazaný, ale jenom v náhledu
Dostala sem se k PC až teď na tom je vidět kolik mám čas, ale zítra to snad bude lepší ;)
Jinak k layi, není nejhorší, ale je můj takže nic EXTRA!
Kdyby si ho chtěla nastavit (AshleyT-4fans.blog.cz) stačí napsat na: nina-fan@email.cz

A Taste For Blood - 1. kapitola ''Minulost''

21. března 2011 v 13:30 | Sisi
Takže je tu 1. kapitolka nadané Ewie. Mě se moc líbí a co vám?
Před 125 lety jsem byla obyčejná holka s obyčejnými zájmy. Ráda jsem hrála na klavír a moje kamarádka zpívala. Já a ona jsme byli takové duo. Byla to moje nejlepší kamarádka a já doufala že spolu budeme navždy, že budeme nejlepší kamarádky navždy. To se ale jednoho dne změnilo. Byli jsme domluvené na stanování v lese, byla to taková dobrodružka. Noc začala celkem dobře, jenže Mary potřebovala na záchod, chtěla jsem jít pro jistotu s ní aby se jí nic nestalo, ale nechtěla. Byla to ta největší chyba. Seděla jsem sama ve stanu a dělala jsem nám jídlo a čekala, čekala a čekala. 5 minut, 10 minut a potom 15 minut. Bylo mi to hodně divné, už po pěti minutách, ale myslela jsem si že mě prostě chce vystrašit, ale to už bylo hodně divné, tak jsem se po ní šla schánět. Maryyyyyyyyyyyy? Kde jsiiiiiiiiii? Křičela jsem z plných plic! Maryyyyyyyyyyyy, jsi v pořádkuuuuuuu? Nikdo na mé vystrašené volání neopovídal. Začínala jsem mít pořádný strach a utíkala po lese a hledala Mary. Maryy! Mary, sakra kde jsi? Tohle mi nedělej! Strachovala jsem se. Utíkala jsem a najednou jsem zakopla o pařez. Au sakra! Postavila jsem se, uklidnila se a zhluboka se nadechla. Najednou jsem zaslyšela podivné zvuky, něco šumělo v křoví. Kkkdo ttam je?? Koktala jsem. Marry? Jsi to ty? Jestli ano, tak tě zabiju! Zaslechla jsem rychle dýchání, bylo tak strašně rychlé, jako kdyby někdo nemohl dýchat.

Nina, Ian, Paul for Warner Bors "Mondo"

20. března 2011 v 17:54 | Sisi |  TVD - Spoilers
Začátkem února udělali Nina Dobrev, Ian Somerhelder a Paul Wesley rozhovory pro Warner Bors "Mondo". Jsou to celkem dlouhá videa, ve kterých mluví každý o své postavě a zápletkách. Dokonce se zmínili o fanoušcích a hudbě.
ostatní videa: Ian Somerhalder, Paul Wesley

KONTROLA AFFILATES

20. března 2011 v 15:37 | Sisi |  Diary

Prosím zapište se všichni, kteří chtějí být se mnou nadále spřátelení...

Mám v tom víc než bordel, takže vás prosím i ti, co ještě nejsou se mnou spřátelení se můžou zapsat a prosím ty, co jsou ať se sem napíšou, abych je mohla napsat do svého seznamu.
Jinak taková drobnost: K vůli nedostatku času odepisuji pouze na komentáře a neobíhám všechny affs. Občas na to dojde, ale nespoléhejte a napište mi, vždy opovím.
1. Jméno
2. Blog
3. Hodnost (Family/Sister/Elite/Top/Regular)
4. Proč chceš spřátelit?*
5. Jak si na ě narazil/a?

* pouze pro nové

Děkuji za všechny komentáře
Sisi

Julie Plec: 'Joseph Morgan is sexy brit'

20. března 2011 v 11:54 | Sisi |  TVD - Spoilers


Výkonná producenka Julie Plec prozradila, proč do role Klause obsadili zrovna Josepha Morgana. Uvidíme ho již v 19. epizodě, kterou uvidíme 21. dubna. Dostaneme se hodně do minulosti a tak se v seriálu znovu objeví Trent Frord (Trevor).

Kdy poprvé spatříme Klause?
Je to právě 19. epizoda, ve které se poprvé setkáme s Klausem. Také půjdeme zpátky do minulosti; uvidíme znovu Trevora.
_____________________________________________________________________
© love-dobrev.blog.cz | archiv