A Taste For Blood - 1. kapitola ''Minulost''

21. března 2011 v 13:30 | Sisi
Takže je tu 1. kapitolka nadané Ewie. Mě se moc líbí a co vám?
Před 125 lety jsem byla obyčejná holka s obyčejnými zájmy. Ráda jsem hrála na klavír a moje kamarádka zpívala. Já a ona jsme byli takové duo. Byla to moje nejlepší kamarádka a já doufala že spolu budeme navždy, že budeme nejlepší kamarádky navždy. To se ale jednoho dne změnilo. Byli jsme domluvené na stanování v lese, byla to taková dobrodružka. Noc začala celkem dobře, jenže Mary potřebovala na záchod, chtěla jsem jít pro jistotu s ní aby se jí nic nestalo, ale nechtěla. Byla to ta největší chyba. Seděla jsem sama ve stanu a dělala jsem nám jídlo a čekala, čekala a čekala. 5 minut, 10 minut a potom 15 minut. Bylo mi to hodně divné, už po pěti minutách, ale myslela jsem si že mě prostě chce vystrašit, ale to už bylo hodně divné, tak jsem se po ní šla schánět. Maryyyyyyyyyyyy? Kde jsiiiiiiiiii? Křičela jsem z plných plic! Maryyyyyyyyyyyy, jsi v pořádkuuuuuuu? Nikdo na mé vystrašené volání neopovídal. Začínala jsem mít pořádný strach a utíkala po lese a hledala Mary. Maryy! Mary, sakra kde jsi? Tohle mi nedělej! Strachovala jsem se. Utíkala jsem a najednou jsem zakopla o pařez. Au sakra! Postavila jsem se, uklidnila se a zhluboka se nadechla. Najednou jsem zaslyšela podivné zvuky, něco šumělo v křoví. Kkkdo ttam je?? Koktala jsem. Marry? Jsi to ty? Jestli ano, tak tě zabiju! Zaslechla jsem rychle dýchání, bylo tak strašně rychlé, jako kdyby někdo nemohl dýchat.
Začínala jsem se přibližovat, víc a víc a víc. Mary!!! Jsi v pořádku, panebože co to máš na krku? Cco to? Co se ti stalo? Jsi v pořádku, mluv semnou, mluv semnooou!!!!! Mary jenom ztěží otevřela ústa, ale hned je zavřela a přestala dýchat! Pokračování v CČ
Začala jsem strašně brečet a křičela jsem o pomoc! Najednou se to ozvalo znovu, ty podivné zvuky z křoví. Otočila jsem se, vystrašeně jsem vzlykala a okamžitě popadla nejšpičatější kámen ze země. Co jsi zač?!! Křičela jsem do křoví! Co jsi to provedl Mary ty hajzle!! Najednou se objevil někdo zamnou. Jeden špatný pohyb a dopadneš jako tvoje drahá kamarádka. Ozvalo se zamnou. Naprosto otřesená jsem se klepala strachy a čekala na to co se bude dít. Zabije mě? Prolítlo mi hlavou spoustu možných variant. Takže .. mluvil někdo zamnou .. teď okamžitě zahodíš ten kámen a hezky se ke mě otočíš! Strašně jsem se bála, takže jsem rychle zahodila kámen a ustrašeně a pomalu jsem se otáčela. Když jsem ho spatřila, zastavilo se mi srdce. Viděla jsem tam kluka, s rozkrvavenou pusou. Nechápala jsem, co se děje, ale pak mi to došlo hned po tom jak se na mě usmál s těmi svými upířími zuby. Tttyy jsiii uppír? Ustrašeně jsem se ho ptala. Chtěl jsem snad po tobě, aby jsi se mě na něco ptala? Musím teď vymyslet copak s tebou uděláme, protože na to aby jsi umřela je škoda. Odpověděl. Já..já.. koktala jsem. Buď zticha! Okřikl mě. Rychlostí blesku stál asi centimetr odemě. Koukal se mi přímo do očí a svou rukou mi hladil tvář. Milá holčičko, neumřeš, neboj se. Budeš taková, sladká nemrtvá. Ccožže? A najednou mě popadl a vyskočil semnou rychle na strom. Napiješ se okamžitě mé krve, pokud nechceš okamžitě spadnou a dole se ocitnout mrtvá! Tiskl mi k úst jeho ruku, tedy.. žílu ze které tekla krev. Nechtěla jsem to pít, ale byl to velký proud, nestihla jsem nepolykat. Hodná holka, hodná a teď, hezký pád! Řekl a upustil mě asi z 30ti metrového stromu. Áááááááááááááááááááááááááááá křičela jsem a nic víc než křik, si bohůžel nepamatuji. Najednou jsem se probudila na zemi uprostřed lesu. Já jsem živá? Ccože? Jak je to možné? Ptala jsem se sama sebe a najednou jsem se otřesala, Mary! Mary!! Běžela jsem tam kde jsem si jí ze včerejška pamatovala. Nebyla tam. Rychle jsem utíkala do stanu, ale najednou? Cocože? Jak jsem se sem ocitla tak rychle? Já.. jakto? Ptala jsem se sama sebe když sem se po té u stanu ke kterému mě dělila asi 5ti minutová cesta. Ve stanu jsem našla láhev a v té bylo něco červeného. Krev. Byl u ní lístek a v něm napsané : ''Myslím že si to společně velmi užijeme!'' Otevřela jsem láhev a čuchla si, nejdřív jsem si myslela že to okamžitě zahodím, ale najednou jsem začala dýchat tu nádhernou vůni krve. Nemohla jsem, neodolala jsem a napila se. Najednou mě začala bolet strašně pusa. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaau!!! Co to? Vzlykala jsem. Najednou jsem si šáhla do úst. Co..co to? Proč mám tak špičaté zuby? V tom mi to došlo, ten člověk ze mě udělal upíra! A takhle se na světě zrodil další upír!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Princess Mrs.Princess | Web | 21. března 2011 v 15:12 | Reagovat

Tak jo, upřímně píšu, že jsem to nečetla, ale jakmile si udělám čas, pustím se do toho x) Podle začátku to vypadá lákavě x)

2 Mery Mery | Web | 21. března 2011 v 16:50 | Reagovat

Je to velmi dobře napsané :-)

3 twilightgirl twilightgirl | Web | 21. března 2011 v 17:38 | Reagovat

17:33 - hned si jí pádim přečíst
ted - je to naprosto úžasné těšim se na další

4 IvušQa :-* - *Tvoje Affs* IvušQa :-* - *Tvoje Affs* | Web | 21. března 2011 v 19:11 | Reagovat

No teda! Máš talent! :) úžasnéé! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
_____________________________________________________________________
© love-dobrev.blog.cz | archiv