Harmony of Blood - 7. kapitola (Ztracená Duše)

17. března 2011 v 20:17 | Sisi


Takže je tu nová kapitola. Moje inervali jsou vážně super :D Ale prostě, když to na mě přijde tak píšu :P Nejsou žádné novinky tak aspoň něco :)

Kus kapitoli před tím:
,,DAMONE!" Na schodech stála Sarah. ,,No co jenom sem si hrál!" Damon se zvedl z kanape a věnoval Sarah úsměv. Ta ho však cytla pod krkem a přitiskla ke stěně: ,,Až si budu já hrát, tak ti omylem vyrvu srdce z těla a nakrmim s nim Elenu! Stačí? Příště se kroť! Ale díky! Stejně sem se ho potřebovala zbavit!"

• Část první
Sarah Damona pustila a natáhla se pro bundu přehozenou přes opěradlo pohovky: ,,Tak vy se zbavte toho těla a já se du projít. Dokonce máte super přiležitost probírat, jak se mě zbavit!" věnovala jim úsměv a byla pryč. Damon se svalil na pohovku: ,,Vypadá, že ta práce zbyla na tebe, bratříčku!" Stefan si oddychl, ale chytl Tena za nohy a odtáhl ven, kde rozdělal oheň a Tena spálil. Pak se vrátil domů, Damon si četl a bylo tam nezvyklé ticho, jka už dlouho ne. Najednou však něco spadlo v kuchyni. Stefan i Damon se za tím zvukem otočili. Stefan kývl na Damona a ten se potichu zvedl a proplýžil se za bratrem do kuchyně. U kuchyňského pultu stál upír a prohraboval se v šuplících. Damon hodil na Stefana překvapivý pohled, ale nebyl čas o tom diskutovat. Oba se na něj vyrhli. Upír byl však připravený. Damona odhodil a Stefanovi do břicha zapíchl nůž až po rukojeť.

Stefan se bolestivě skácel k zemi a vytáhl si nůž z břicha. Muž zmizel. ,,Damone, utekl! Sakra co tu chtěl?" Byla to řečnická otázka, ale stejně nikdo na ni reagoval: ,,Damone?" Nic. Skusil to znovu: ,,Nedělej si ze mě srandu Damone, kde jsi?" Stále se nikdo neozýval. Někdo klepal. ,,Už sem zpátky. Není tu nic zajímavýho. Takový nudný město!" Sarah si pověsila bundu na věšák. Stefan se za ní přiřítil z kuchyně: ,,Damon zmizel!" Sarah si ho prohlídla od hlavy až k patě. Zastavila se hlavně u jeho trika od krve: ,,A co já s nim? Snad trefí?" udělala soucitný pohled a rozesmála se a chtěla odejít do "svého" pokoje. Stefan jí zastoupil cestu: ,,Unesli ho!"

• Část druhá
Teď už zpozorněla i Sarah: ,,Kdo?" ,,Já nevím nějaký upír, ale byl celkem silný nevím, co tu dělal, ani proč ho unesl!" ,,Ale já jo!" zamumlala si Sarah pro sebe. ,,Co?" ,,Ale nic! Měli bysme vyrazit!" Sarah zamířila do lesa: ,,Jak víš, že jdeme dobře?" Sarah ho nevnímala a jela si svoje: ,,Když mi nebudeš stačit zakřič jo?" rozeběhla se. Byla opravdu rychlá, Stefan měl, co dělat, aby jí stačil. Najednou Sarah zastavila a skrčila se za spaslý strom. Stefan se přikrčil za ní: ,,Kde to jsme?" Sarah mu však přitiskla prst na ústa a nastražila sluch. ,,Je v tom domě!" ukázala na chatrč před nimi. ,,No domě, spíš kůlničce na dříví!" Sarah se rozesmála. ,,To je jedno, hlavně že jsme ho našli!" ,,Hele půjdu tam hlavními dveřmi a ty mě budeš krýt u támhle toho okýnka, jasný?" ,,A neni to moc riskantní?" ,,Chceš ho zachránit?" Stefan přikývl. ,,Tak mi věř!"
Damon se probudil na zemi. Dyýchal prach a před ním stálo několik postav. Měl rozmazané vidění, museli ho něčím omámit. ,,Hele už se probral!" vykřikl jeden. ,,Netušil jsem, že se nám ho podaří chytit." ,,Bylo to jednoduché!" Damon nerozeznával, jaká postava mluví, slyšel pouze hlasy a stále jich přibývalo. Najednou se dveře otevřely a dovnitř se dostal svěží vzduch. Konečně se Damonův zrak vyjasnil. Stál tam upír oblečený celý v černým, všichni byli v černěm, koženém oblečení. Skupinka kolem Damona se rozestoupila a muž k němu přistoupil. Chytl ho za vlasy a podíval se mu zpříma do očí a pak ho pustil. ,,Vy tupci! To není on!" začal na všechny řvát. ,,Kdo je za tohle zodpovědný, kdo ho sem přivedl?" Ostatní začali ukazovat na upíra za ním, jak děti v mateřské školce a třásli se starchy. Muž se zprudka otočil a urazil upírovi hlavu: ,,Další, kdo sklame, tak skončí stejně! Tak a teď ho zabijte!" ,,Jestli se ho jeden z vás dotkne, přijde o něco mnohem důležitějšího než je hlava!" všichni se otočili za nově příchozím. Ve dveřích stála Sarah...

• PIŠTE PROSÍM DO KOMENTŮ, JAK SE VÁM DÍL LÍBIL •
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice*- Alice*- | Web | 17. března 2011 v 20:49 | Reagovat

úžasný..jsi šikovná mots :)

2 Caroline´s Caroline´s | Web | 18. března 2011 v 12:40 | Reagovat

líbí :)) jinak, sem si přečetla ty upíří deníky. a Staršně se mi to líbí! :)) a krásný layout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
_____________________________________________________________________
© love-dobrev.blog.cz | archiv