Květen 2011

Harmony of Blood - 11. kapitola (Ďáblova pravá ruka)

27. května 2011 v 17:53 | Sisi

Takže na layi se pracuje jenomže, ale vždycky něco nejde teď je to photoshop, ale už ho mám skoro hotový a celej víkend tu bude rekonstrukce a pak už budu normálně přidávat články. Jinak tady je nový díl harmony of Blood.
Díky Veru, že si tak vášnivou čtenářkou mé povídky. Sem ráda, že se ti líbí :)

Kus kapitoli předtím: ,,Damone sem ráda, že si mě donesl k vá domů, a že...mě miluješ..." Damonovi zas naskočil tep 140 a nevěřil svým očím. Má jí věřit nebo čekat další výsměch? Nedokázal se však ovládat políbil jí a ona jeho polibek opětovala.

Stefan s Elenou seděli u něj doma a vedli vážnou debatu o Sarah a Damonovi. Elena nebyla slepá, aby si neuvědomila, že Sarah Damona přitahuje a teď, když je mrtvá, zbyly Damonovi

Harmony of Blood - 10. kapitola (Láska ke krvi)

25. května 2011 v 20:00 | Sisi

Oh ano! Miluju psaní své povídky a tak jsem vyslyšela své prozby a prozby úžasné Verči, která je nejspíše čtenářkou mojí povídky. Když jsem neměla počítač psala sem, jenomže do méo sešitu. No on už to není sešit, ale 3 sešity A5 vložené do sebe a všechny sou komplet popsané! Takže vás budu pravidelně zásobit ať chcete nebo ne! :D

Kus kapitoli předtím: Vrátila se jí zas síla. Trochu se zarazila. Najednou se jí zobrazilo to, co se dělo, když byla "mrtvá". Bylo to, jakoby sledovala svůj život zeshora. Na to byla zvyklá, ale to jí přinesl Damon? Asi si bude muset ujasnit, co k němu vlastně cítí, protože on ji s největší pravděpodobností miluje.

Sarah zahodila pytlík s krví a zmizela.
Damon se procházel po lese a přemýšlel o událostech minulých týdnů. Co vlastně doopravdy cítil k Sarah. Tížilo ho to. Nestčil jí říct uplně všechno, co mu leželo na srdci. Zvedl ze země tlustou větev a zlomil ji. Zavřčel. Najednou kolem něj něco prošustilo. Ohlédl se, ale byl moc pomalý a jedné co uviděl bylo listí padající k zemi. Zas. Otočil se. Stála před ním Sarah. Otevřel pusu v

Návrat? Už je to tak!

25. května 2011 v 15:23 | Sisi |  Diary

Jsem z5! Všichni zajistě skáčete radostí ;)
..........................................................
Dnešek na blog zanese spoustu změn! Jdu něco udělat s Photoshopem a trochu to tu rozjet :D
..........................................................

REKONSTRUKCE BUDE PROBÍHAT V TĚCHTO ČÁSTECH:
  • Layout - nový
  • Galerie - nový layout, upload fotek
  • Iconcenter - layout + upload avatarů
  • Videocenter - tohle není uplně jistý, ale chtěla sem založit něco jako Mystic Falls a přidat tam všechny epizody a možná i trailery
  • Menu - přibudou nové ikonky (Wardrobe....atd)
  • Photo of the Day - pořád zapomínám na hlasování a tak k Hot or Not přibude POTD
  • Affs Listing - Rozřazení affs a úprava ikonek
  • ...............možná mě ještě něco napadne :D

Název? Hiatust!

22. května 2011 v 11:43 | Sisi |  Diary


Je to tak čas ubíhá a já stále nikde! Nějak to ale musí jít! Nějak se musím zmocnit počítače a PHOTOSHOPU! Ani nevíte, jak mi ten program chybí! Už je to hodně dlouho, co jsem naposledy dělala nějakou tu grafiku! Možná sem přibude další díl Harmony of Blood, ale neslibuju. Čas mám poslední dobou ho mám opravdu dost a trávím ho všelijak a jednou z věcí, jak ho trávím, je psaní mojí povídky. No nebudu se moc vykecávat. Dneska mám čas a počítač, tak vás aspoň oběhnu a bůh ví co bude dál...no ta nostalgie je, ale svině :D ;) Mám vás ráda! Všechny kdo sem ještě občas zavítají!
Sisi

Vypadá to špatně

13. května 2011 v 14:46 | Sisi |  DiaryVypadá to hodně špatně jelokož já nemám počítač a všechno de do kopru. Nějak se to pokusim vyřešit, ale jsem ráda za každou chvilku, kdy tu můžu být. Shlédla jsem poslední díl 2. sezóny a jsem moc ráda, že Damona zachránili, ale teď je zas fuč Stefan, coř fanoušky Deleny jistě potěší! Jsem zvědavá jestli Jeremy vidí duchy, nebo jsou opravdu naživu. Uvidíme, ale na další díly si budeme muset počkat. Zatím aloha přátelé, mějte se fanfárově!!!! Oběhnu vás, jak jen ti bude možně!

Vaše Sisi

The Vampire Diaries - Jenna is gone...

7. května 2011 v 20:47 | Sisi |  TVD - Spoilers
V jejích očích byl zmatek, když se dozvěděla, že je upír. Nechtěla však opustit své milované a tak se objetovala v nic. Snažila se překazit obětní rytuál, avšak se sama objetovala pro rozpoutání něčeho otřesného. Umírala a hleděla do očí samotného ďábla. Jenna nám všem bude chybět a není nahraditelná nikým hlavně pro Elenu a Jeremyho. Rozločit se s jennou jsme mohli v 21. epizodě The Last Day. Pro ní to byl opravdu poslední den, jak jako člověk tak i jako upír. Zemřela a už se nikdy nevrátí. Eleně zemřel poslední člověk, kdo jí mohl dát rodičovskou lásku.
Kdo umře, jako další? Možná jsou moje obavy stejné, jako vaše...Damon? Nebo nás producenti v poslední chvíli překvapí a najdou pro něho lék? Myslím, že už jsme dost sklamání s odchodem Jenny. Bohužel se budeme muset nechat překvapit!

Nevydržím to

7. května 2011 v 10:28 | Sisi |  Diary


Možná jste někdo četl ten článek předtím, ale kdyby ne tak krátké shrnutí HIATUST. Ano rozbil se mi počítač a já nemám, jak přidávat novinky. Chtěla sem i skončit, ale já to asi neudělám, ale člověk nikdy neví. Jenom taková důležitá zpráva pro affs. Nebudu moc obíhat a aktivita na blogu bude skoro nulová. Je mi to líto.
........................................................................................
Jinak až budu mít náhradní počítač, tak se tu změní pár věcí:

HIATUST

6. května 2011 v 22:04 | Sisi |  Diary
Hiatust a možná i KONEC! Asi bez blogu nevydržím, ale prostě to nezvládám! Teď o vkendu mám chvilku času, ale počítač se mi dočista pomátl. Teď píšu z tátovýho, ale doma nemám žádnej jelikož se nějak posral...jenomže to nebyli viry, co ho skolilo, ale něco na co nemůžou přijít. Nejspíš budu mít novej, pokud oprava bude vážně drahá, ale nwm jak dlouho to bude trvat! Nemůžu přidávat novinky bez počítače to opravdu nejde a hrozně mě to sere, proč někdo nevymyslel blog odvládanej telepatií? No nic snad se to časem podá...
Vaše Sisi

Ohodnocený Blog .04 - isomerhalder.blog.cz

1. května 2011 v 13:52 | Sis |  OHODNOCENÉ BLOGY
Další odnocení!!! Sisi opět hodnotí!
Omlouvám se tahle objednávka už je hoooodně stará.

Dneska hodnotím blog: isomerhlader.blog.cz
Ohodnotíme i tebe: tady


Když si photoshop řekne, že prostě fungovat nebude!

1. května 2011 v 13:16 | Sisi |  Diary

Zapnu photoshop, normálně mě to žádá o kód, protože sem si ho stáhla a nemám zaplacenou licenci. Normálně ho tam jenom zadám a hotovo a dneska. Code is not avalible. Nebo co to tam furt píše. Chtěla sem přidat fotky, ale budu to muset zatím zvádnout bez něho. Dneska sem taky chtěla udělat ikonky pro aff, jak sobě tak pro mé wardrobe unlimited-selenag a lay pro mé druhé wardrobe. Dneska mám čas a tohle se stane! Vážně zákon schválnosti. Snad se to nějak zapne! Protože sem chtěla udělat i novej lay, tenhle je už takovej okoukanej a prostě divnej.
Sisi
_____________________________________________________________________
© love-dobrev.blog.cz | archiv