Červen 2011

Zkrocení zlé ženy...mě nikdo nezkrotíte!!!

28. června 2011 v 21:52 | Sisi |  Diary
Jsem zlá šíleně to tu zanedbávám obíhám jen pár z vás a totálně na to ut dlabu!!! Podvádím vás s youtubem!!! Ano je to tak!!! Jsem zlá sobecká mrcha!!! A navíc teď odjedu takže budete mít aspň klid!!!
>> Nové video je to stejná hrůza jako to první ale už aspoň vim jak na efekty!!! Kdyby se přesto někomu tak zalíbilo a chtěla by si ho dát na blog nemám nic proti, ale je to ode mě pěkně hnusný o to prosit. Snad se líbí... Zas se někdy ozvu abyste věděli, že žiju :)))

Změna blogu...já už to nechápu!!!

25. června 2011 v 16:59 | Sisi |  Diary
Někteří víte dlouho tady byl napůl nastavenej lay. Chtěla sem se na to vysrat, ale dneska sem ho konečně donastavila. Je trochu provizorní, ale bude muset na chvíli stačit je tak trochu rekonstrukční. Jdu vás oběhnout a pak tu du dělat rekonstrukci!!!

Nemůžu vás tady nechat děcka!!!

22. června 2011 v 17:45 | Sisi |  Diary
Ano byl to planý poplach. nekončím! Omlouvám se, ale nemůžu se na to dívat jak je to opuštný! Budu se věnovat víc grafice, ale zůstanu tady!!! Nemám chuť začínat znovu od znova a tenhle blog vážně žeru!!!

Začneme tedy s:
1. Layem
2. Ohlášení o návratu
3. Rekonstrukce (upload)
4. Kontrola

Jsem hrozný člověk, ale tenhle blog nenechám osudu!!!
Sisi

Zde se cítím blogařem..;)

19. června 2011 v 17:04 | Sisi |  Diary
Moc lidí už sem asi nezavítá, ale i tak to sem píšu. Nejspíš si založím nový blog, protože nevěřím, že bych dokázala skončit. Ten blog nebude o žádné celebritě, jelikož to nestíhám a nemůžu se věnovat věcem, které byc chtěla dělat. Nevím kdy ho založím, jelikož celý červen krom 19.-21. tu nebudu takže si to asi ještě rozmyslím.

Ten blog bude nejspíš grafický...no tak napůl. Bude hlavně věnovaný mojí povídce, layům pro vás a mým videiím. Ano, moje nová zábava. Jedno jsem udělala. Je to moje druhé video to první jsem vymazala (omylem :D)...Není nějak extra, proože sem si stáhla 9 a jsou nějaký divný :D Vůbec to nepřipomíná 8 možná trošku :D Takže úprava nic moc, ale učím se :D
Celkem se za to video stydím, ale jsem odhodlaná přijmout krtitiku.
Ano, vím je krátké a tmavé...

Možná udělám nějaký video s Elenou a Damonem, ale mám radši svižnější videa s Katherine než romantický s Elenou a Damonem, ale uvidíme. Klidně napište s kym mám dělat videa dál. Vím, že je to dost divný v téhle situaci se na to ptát, ale snad se brzy shledáme na dalším blogu :)

Na blogu najdete všechno co mě napadne. Už mě to s těma celebritama moc nebaví. ninua TVD mám pořád ráda a pořád se na ně mám v úmyslu koukat a sledovat novinky, ale těchto blogů je čím dál víc a už mě nebaví s nikým soupeřit o vaši přízeň a už mě nebaví někteří dotěrní lidé, škemrající o layouty. Nemyslím tím nikoho z affs, ale těhle lidí se jednoduše nezbavím. Najdete mě tedy na mém youtube účtu a časem tu přibude i adresa nového blogu :)
Kdybyste mě někdo chtěla konataktovat na icq napište a já vám ho napíšu. Nechci ho psát sem, aby si mě nepřidávali i lidi, který nechci, aby ho měli.
S láskou Sisi

KONEC

17. června 2011 v 19:47 | Sisi |  Diary
Nemá to cenu. Sem tu jednou za uherskej rok a nemám na to tady vůbec čas. Je mi to líto, ale vážně na to už tady seru!!! Omlouvám se hlavně affs. Nebudu se tu dlouho rozepisovat...

KONEC

Goodbye......
I love you Sisi
_____________________________________________________________________
© love-dobrev.blog.cz | archiv