TVD - Spoilers

The Vampire Diaries - Jenna is gone...

7. května 2011 v 20:47 | Sisi
V jejích očích byl zmatek, když se dozvěděla, že je upír. Nechtěla však opustit své milované a tak se objetovala v nic. Snažila se překazit obětní rytuál, avšak se sama objetovala pro rozpoutání něčeho otřesného. Umírala a hleděla do očí samotného ďábla. Jenna nám všem bude chybět a není nahraditelná nikým hlavně pro Elenu a Jeremyho. Rozločit se s jennou jsme mohli v 21. epizodě The Last Day. Pro ní to byl opravdu poslední den, jak jako člověk tak i jako upír. Zemřela a už se nikdy nevrátí. Eleně zemřel poslední člověk, kdo jí mohl dát rodičovskou lásku.
Kdo umře, jako další? Možná jsou moje obavy stejné, jako vaše...Damon? Nebo nás producenti v poslední chvíli překvapí a najdou pro něho lék? Myslím, že už jsme dost sklamání s odchodem Jenny. Bohužel se budeme muset nechat překvapit!

The Vampire Diaries - 3rd season publised on CW

28. dubna 2011 v 21:09 | Sisi
TAkže možná už se to rozneslo, ale já sem hrozně ráda, protože 3. sezóna TVD bude. Já teda o to nijak nepochybovala, ale CW zveřejnila tuto zprávu, která to potvrzuje:

"Krvavě návykový hit The Vampire Diaries bylo také věnováno předčasné obnovení. A ve svém druhém ročníku zůstává nejsledovanějším seriálem kanálu CW (4 mil. diváků) a seriálem číslo jedna u cílového publika žen 18-34 let."

The Vamire Diaries - season finale

21. dubna 2011 v 19:34 | Sisi


Uz se asi vsichni tesite na konec 2 sezony TVD. Ja abych pravdu rekla tak ani moc ne. Je to konec lidi a pak zas dlouha prestavka a dalsi dily az v zari. Ni nevadi jednou to prijit musi. Jinak nwm jak mi to pujde nakopirovat ale nasla na netu novinky o zaverecnem dilu normalne bych si to prelozila sama ale jelikoz to pisu z mobilu tak sem rada za kopirovanil. Jinak novinka je z blogu vampire-diaries-serialm. bohuzel se to neda kopirovat teda na blog to nejde nakopirovat jinak kamkoli jinam to de a navic se tonblbe maze takze prominte za tech par vet predtim. Pokud budu mi chut tak potom zalozim fb a bidu novinky pridavat tam.

Nina, Ian, Paul for Warner Bors "Mondo"

20. března 2011 v 17:54 | Sisi
Začátkem února udělali Nina Dobrev, Ian Somerhelder a Paul Wesley rozhovory pro Warner Bors "Mondo". Jsou to celkem dlouhá videa, ve kterých mluví každý o své postavě a zápletkách. Dokonce se zmínili o fanoušcích a hudbě.
ostatní videa: Ian Somerhalder, Paul Wesley

Julie Plec: 'Joseph Morgan is sexy brit'

20. března 2011 v 11:54 | Sisi


Výkonná producenka Julie Plec prozradila, proč do role Klause obsadili zrovna Josepha Morgana. Uvidíme ho již v 19. epizodě, kterou uvidíme 21. dubna. Dostaneme se hodně do minulosti a tak se v seriálu znovu objeví Trent Frord (Trevor).

Kdy poprvé spatříme Klause?
Je to právě 19. epizoda, ve které se poprvé setkáme s Klausem. Také půjdeme zpátky do minulosti; uvidíme znovu Trevora.

Lisa Tucker in The Vampire Diaries

19. března 2011 v 19:00 | Sisi


Jak se již přes všechny blogy rozneslo a do celého světa to volá a jediná Sisi to nemá, tak ve 19nácté epizodě se objeví Greta Martin (sestra Luky, kterou Klaus drží v zajetí), kterou si zahraje Lisa Tucker. Lise je 21 let a měří 160cm. Což je opravdu málo. Není moc známá, ale zahrála si v pár seriáech.
Greta podle zdrojů by se měla objevit ve 2 epizodách, ale je také možné, že si zahraje ve všech 4 posledních. Bude mít velkou úlohu při obětování a zabití Klause.

TVD 2x17 - Know Thy Enemy (Spoiler)

17. března 2011 v 15:17 | Sisi
SKRYTÍ V POHLEDU - Elena s Alaricem se oboří na Johna za to, že Jennu Isobelin nečekaný příjezd zničil. Bonnie spolupracuje s Damonem a Jeremym, aby našli kouzlo, které by využilo sílu jejích předků. Caroline má naprosto zlomené srdce a neví, co udělat s Mattem. Stefan s Damonem si uvědomují, že mají novou tajnou zbraň.

Candice Accola for Hollywood Crush: 'Matt or Tyler?'

16. března 2011 v 21:28 | Sisi

Candice Accola (Caroline) se nedávno v rozhovorech pro Hollywood Crush rozpovídala o tom, jestli víc fandí seriálovému vztahu s Mattem nebo s Tylerem a jestli je zastáncem páru Elena-Stefan nebo Elena-Damon. Přináším vám překlad těchto rozhovorů.
................................................................................................
Hollywood Crush: Matt nebo Tyler?
Candive Accola: Vztah Caroline a Matta je provázen intenzivním prožitkem první lásky. Ale pokud jde o Caroline a Tylera, můžeme tu pozorovat, jak jejich přátelství přerůstá ve vztah. Takže si myslím, že se vše vrací k otázce - co je lepší? Víte, co zapříčiní lepší vztah? Má původ v přátelství nebo … nebo je potřeba bezprostředního spojení touhy a lásky?

TVD 2x15 - The Dinner Party (Synopsis)

12. března 2011 v 19:21 | Sisi
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan (Paul Wesley) vypráví Eleně (Nina Dobrev) o nejtemnějších časech ve své historii a překvapujícím člověku, jehož vlivem se vše změnilo. Po získání informací z Luky (hostující hvězda Bryton James), Jonas (hostující hvězda Randy Goodwin) odhaluje jeho pocity ohledně Bonnie (Katerina Graham) a Jeremyho (Steven R.McQueen). Damon (Ian Somerhalder), snažící se chytit Elijaha (hostující hvězda Daniel Gillies), pořádá s Jennou (Sara Canning), Alaricem (Matt Davis) a Andie (hostující hvězda Dawn Olivieri) večírek, ale v poslední minutě se jeho plán změní v chaos...

TVD 2x16 - The House Guest (Synopsis)

12. března 2011 v 19:12 | Sisi
NOC PŘIZNÁNÍ - Katherininy hrátky už sice lezou všem na nervy, avšak Damon, Stefan a Elena si jsou velmi dobře vědomi, že její znalosti historie městečka Mystic Falls jim můžou pomoci zůstat naživu. Caroline je rozčilená kvůli svému vztahu s Mattem, i jeho chováním, a snaží se najít nový způsob, jak získat jeho pozornost zpátky. Alaric překvapuje Jennu svým přiznáním, Katherine se zas přiznává Damonovi. Stefan s Bonnie se snaží přesvědčit Jonase s Lukou, že by měli všichni pracovat společně, jenže Jonasova nedůvěra nakonec vyvrcholí ve střet plný násilí.
 
 

Reklama

_____________________________________________________________________
© love-dobrev.blog.cz | archiv